Grąžinimo politika:

Topcarmats.lt siekia pagaminti Jūms aukštos kokybės individualizuotus automobilinio kilimėlius, kurie atitinka Jūsų unikalius norus. Nors individualiai gaminti produktai pagal LR įstatymus, gali būti nepriimi grąžinimui, mes vis tiek vertiname Jūsų pasirinkimą ir norime užtikrinti Jūms teigiamą apsipirkimo patirtį su mumis. Todėl, žemiau supažindiname su prekių grąžinimo politiką.

Grąžinimo laikotarpis:

Mes suteikiame 14 dienų grąžinimo laikotarpį nuo pristatymo datos visiems Mūsų gaminiams, įskaitant ir individualizuotus produktus. Jei šiuo laikotarpiu nuspręsite, kad Jūsų įsigyta prekė Jūms netinka galite ją grąžinti pardavėjui su juo prieš tai susisiekus ir informavus apie grąžinimą,taip pat nurodant grąžinimo priežastį el.paštu:  info@topcarmats.lt

Grąžinimo taislyklės:

Prekė kurią norite grąžinti, turi būti savo originalioje pakuotėje, nenaudota, neišpurvinta, nesugadinta ir nepažeista, taip pat nrgali būti prarasta prekinė išvaizda. Tai reiškia, kad visos etiketės ir lipdukai turi būti nepažeisti ir vis dar pritvirtinti prie daikto. Be to, daiktas neturi būti sulankstytas, susiaurintas ar kitaip deformuotas. Tik laikantis šių salygų produktas bus priimtas grąžinimui.

Siuntimo išlaidos:

Pradinės pirkimo metu patirtos siuntimo išlaidos negrąžinamos, nebent grąžinimas yra dėl gamybos defekto ar klaidos iš mūsų pusės. Tai reiškia, jei daiktas turi gamybos defektą arba mes padarėme klaidą, ir tai buvo priežastis Jūms grąžinti daiktą, mes atlyginsime ir pradinės siuntimo išlaidas.

Grąžinimo procesas:

Norėdami pradėti grąžinimo procesą, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda nurodytu grąžinimo laikotarpiu. Jie Jūms suteiks visą informaciją. Taip pat, labai rekomenduojame išsaugoti siuntimo įrodymą. Tai gali būti siuntos siuntimo kvitas, siuntos sekimo numeris ar bet koks kitas dokumentas, patvirtinantis, kad jūs išsiuntėte daiktą Mūms atgal. Tai padės užtikrinti saugų grąžinimo procesą ir galėsite bet kada patikrinti siuntos kelionės eigą. Taip pat perspėjam,kad grąžinimai galimi tik grąžinant prekes per Kurjerių tarnybas kurie grąžintas prekes pristato į rankas Mūsų adresu: Kalvarijų g. 125, korpusas 3 – 450 kabinetas. Vilnius LT-08221 ; +37061536999.

Grąžinimo proceso patvirtinimas:

Gavę grąžintą daiktą ir isitiknę, kad jis atitinka visus anksčiau nurodytus reikalvimus, pinigus grąžinsime per 2-3 darbo dienas. Pinigai yra gržinami į kliento banko sąskaitą (bankiniu pavedimu) kurią jis turi nurodyti el.paštu pardavėjui paprašius.

Išimtys:

Yra tam tikri scenarijai, kuriuose negalioja mūsų pinigų grąžinimo politika. Kai viršijamas nurodytas grąžinimo laikotarpis arba prekė yra pažeista arba trūksta dalių. Tokiais atvėjais pinigai negrąžinami.

Klientų aptarnavimas:

Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasirengusi padėti Jūms su grąžinimo procesu. Susisiekite su mumis jei turite klausimų info@topcarmats.lt