Mums labai rūpi Klientų privatumas, saugumas ir pasitikėjimas. Todėl siekiame būti atsakingais ir sąžiningais tvarkant Jūsų asmens duomenis. Įsipareigojame tvarkyti Jūsų asmens duomenis laikantis 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojusio Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR). Jūsų duomenis renkame, tvarkome ir saugome saugiai, sąžiningai ir skaidriai.

Mes renkame Jūsų duomenis siekiant įvykdyti Jūsų užsakymą, padarytą www.topcarmats.lt elektroninėje parduotuvėje. Mes renkame minimalų Jūsų duomenų rinkinį – tik būtiniausius duomenis, kurie reikalingi Jūsų užsakymo įvykdymui. Darydami užsakymą Jus pateikiate mums savo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Jūsų duomenis mes perduodame tik siuntų pristatymo įmonei, kuri yra įpareigota saugoti juos laikantis Lietuvoje galiojančiais teisės aktais. Jokioms kitoms trečiosioms šalims Jūsų duomenų neperduodame.

Jūsų duomenys taip pat gali būti renkami tiesioginės rinkodaros tikslais. Jeigu Jus sutinkate gauti elektroninius laiškus apie mūsų parduotuvėje vykdomas akcijas ar galiojančias nuolaidas, mes saugosime Jūsų elektroninį paštą. Jus bet kada galėsite atsisakyti naujienlaiškio siuntimo - tiesiog paspaukite nuorodą bet kokiame iš gautų laiškų arba kreipkitės į mus telefonu ar elektroniniu paštu.

Duomenis apie Jūsų užsakymą saugosime ne ilgiau kaip 12 mėn. nuo užsakymo atlikimo dienos arba kol nepasibaigs Jūsų nupirktos prekės garantinis laikotarpis. Jeigu Jus užsiregistravote mūsų tinklapyje, registracijos duomenis saugosime tol, kol neištrinsite savo paskyros arba 36 mėn. nuo Jūsų paskutinio apsilankymo mūsų elektroninėje parduotuvėje. Duomenis, surinktus tiesioginės rinkodaros tikslais, mes saugosime tol, kol negausime Jūsų prašymo atsisakyti naujienlaiškio siuntimo. Jus turite teisę bet kada gauti informaciją apie tai, kokius Jūsų duomenis mes saugome. Taip pat Jus galite paprašyti mūsų ištaisyti neteisingus Jūsų duomenis arba paprašyti ištrinti Jūsų duomenis iš mūsų duomenų bazės. Turite teisę ir į duomenų perkeliamumą (gauti savo duomenis ir perduoti juos kitai įmonei).

Tikimės malonaus bendradarbiavimo!