DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Per kiek laiko gausiu savo užsakymą?

Lietuvos teritorijoje kilimėlių  gamyba ir pristatymas užtrunka 1-3 darbo dienas, retkarčiais pasitaiko nesklandumų ir užsakymas gali šiek tiek vėluoti,bet apie tai kiekvienas klientas yra informuojamas individualiai.

Kada pristatomos prekės?

Kurjeriai prekes pristato darbo dienomis 8-22 valandomis. Pristatymo valandas galite pasirinkti darant užsakymą. Taip pat gausite SMS pranešimą ir el.laišką iš Dpd apie numatomą pristatymo laiką.

Ar siunčiate prekes visoje Lietuvos ir Europos teritorijoje?

Užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją ir praktiškai visoje Europoje. Sąrašą šalių į kurias pristatomos prekės rasite darant užsakymą.

Ar galimas pristatymas į paštomatą?

Deja, į paštomatą pristatyti kilimėlių negalime,nes jie ten netelpa.

Kaip atsiskaityti už prekes el.parduotuveje?

Atsiskaityi el.parduotuvėje galima per el.bankininkystės sistema arba VISA,MASTER ar kitomis banko kortelemis, taip pat galimas atsikaitymas ir pristatymo metu kurjeriui banko kortele arba grynais pinigais.

Kaip man padaryti  užsakymą?

Užsakymą galite pateikti internetu mūsų svetainėje (susikomplektavę norimų spalvų ir kombincijų kilimėlių komplektą ir įsidėję juos į krepšelį ir spausdami pradėti pirkimą) arba užsisakyti telefonu: +370 615 36999.

Kas yra pakulnys?

Pakulnys yra papildoma apsauga vairuotojo kilimėliui,tai yra guminis padas (25cm x 19cm) kuris yra montuojamas būtent toje vietoje kur ir pradyla visi kilimėliai tai yra ta vieta kur vairuotojas deda savo kulną vairuojant (po stabdžio ir akseleratoriaus pedalais). Kad aiškiau suprasti pakulnio paskirtį renkantis savo automobilio kilimėlius rasite  nunuotrauka su parodytu pakulniu.

Ar pakulnys yra būtinas?

Paklunys nėra būtinas, galite prikti kiliėlius ir be pakulnio,bet norint kad kilimėlis ilgiau tarnautų pakulnys  yra labai rekomenduojama kilimėlio dalis.

Kas yra Liežuvis kairei kojai padėti?

Kairės kojos liežuvis, kitaip dar vadinamas ,,Liežuvis tinginio kojai" padėti yra kilimėlio dalis kuri uždengia būtent tą vietą kur visi vairuotojai važiuodami laiko kairę koją (Pakilimas kairėje pusėje kur baigiasi pedalai) būtent šioje vietoje laikant koją vanduo nuo batų visada nubėga po kilimėliu ir renkasi ant pagrindinio kilimo. Todėl kairės kojos liežuvis yra labai remokenduojamas, laikant koją ant liežuvio visas purvas ir vanduo bus ant kilimėlio, o ne ant Jūsų automobilio kilimo. Standartinis liežuvio dydis yra 25 cm ilgis ir 11cm plotis norint kitokių išmatavimų liežuvio prašome kreiptis i mus el.paštu info@topcarmats.lt kad aiškiau suprasti kairės kojos liežuvio paskirtį renkantis savo automobilio kilimėlius rasite nunuotrauką su parodytu liežuviu.

Kaina nurodyta svetainėje yra vieno kilimėlio ar komplekto?

Topcarmats.lt svetainėje nurodyta kaina yra pilno komplekto (t.y. 2 priekinai kilimėliai ir 2 galiniai kilimėliai, priklauso nuo automobilio modelio, nes kai kurie modeliai gale turi vientisą kilimėlį),  bet kokiu atveju svetainėje pasirinkę savo automobilio modelį visada matysite kainą pilno salono kilimėlių komplekto arba vieno bagažinės kilimo kainą.

Iš kiek kombinacijų spalvų galiu rinktis kilimėlio ir kilimėlio krašto spalvą?

Susikomplektuoti savo individualių kilimėlų komplektą galima iš beveik 300 galimų spalvų kombinacijų.