Top Car Mats polimerinių (EVA)  automobilio salono kilimėlių ir bagažinės kilimų gamintojas Lietuvoje.

Mūsų įmonė:

Mūsų įmonė MB Eks Trade buvo, įkurta 2020 metais, netrukus buvo užregistruotas ir prekinis ženklas Top Car Mats Europos Sąjungos teritorijoje. 

Klientų pasitikėjimas:

Nors ir esame jauna įmonė, bet sparčiai augame ir sėkmingai pardavinėjame savo produkciją visame pasaulyje. Tai, kad didelė dalis mūsų esamų klientų sugrįžta pas mus ir perka kilimėlius savo kitems automobiliams, yra didelis pripažinimas mūsų produktų kokybei ir paslaugoms. Mes labai dėkingi už jų lojalumą ir didžiuojamės galėdami pasitarnauti jiems dar kartą. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas klientas jaustųsi patenkintas mūsų produktų ir aptarnavimo kokybe. Atkreipdami dėmesį į jų poreikius, siekiame ilgalaikės partnerystės ir aukšto klientų pasitenkinimo lygio.

Dėmesys gamybos procesui:

Mes suprantame, kokia svarbi yra produkcijos kokybė, todėl skiriame didelį dėmesį smulkiausioms detalėms visame gamybos procese. Žaliavas renkamės, tik aukščiausio lygio, kad kilimėliai būtų gaminami iš patikimų ir ilgaamžių komponentų. Atidžiai stebime apsiuvimo kokybę, užtikriname, kad siūlės būtų tvirtos ir tvarkingos, kad kilimėliai būtų atsparūs mechaniniams krūviams ir ilgalaikiam naudojimui.

Tikriname siuvimo jungtis, kad būtų užtikrintas kokybiškas ir tvirtas apsiuvimas . Visi šie veiksniai prisideda prie mūsų produkcijos aukštos kokybės ir patikimumo, užtikrinant, kad mūsų kilimėliai būtų atsparūs ir atlaikytų kasdienį naudojimą.

Taip pat mūsų kilimėliai turi tvirtinimo fiksatorius, kurie užtikrina, kad kilimėliai bus tvirtai pritvirtinti prie automobilio grindų. Tai padeda užtikrinti, kad jie puikiai tiks jūsų automobiliui, kaip ir originalūs kilimėliai.

Produkcija ekologiška ir sertifikuota:

Mūsų EVA kilimėliai yra pagaminti iš sertifikuotos, ekologiškos ir patentuotos EVA medžiagos, kuri yra tvirta, lengva ir atspari šalčiui bei drėgmei. Jie neturi gumos kvapo ir turi unikalų paviršių, kuris sulaiko nešvarumus ir drėgmę.

EVA  (etilenvinilacetatas)  ekologiška ir perdirbama medžiaga.EVA guma gali būti daugkartinio naudojimo . Tai reiškia, kad ji gali būti naudojama ir po to perdirbama į naujus produktus, taip mažinant atliekų kiekį ir remiant tvarią gamybą.

Platus spalvų ir automobilių modelių pasirinkimas:

Mūsų produktų pasirinkime yra daugiau nei 1500 automobilių kilimėlių modelių ir daugiau nei 500 bagažinės kilimų modelių. Taip pat jums siūlome daugiau nei 250 skirtingų spalvų kombinacijų, leidžiančių pritaikyti kilimėlius pagal jūsų asmeninį skonį ir automobilio interjerą. Tai suteikia jūms platų pasirinkimą ir galimybę užsisakyti kilimėlius, kurie atitiktų jūsų pageidavimus ir poreikius.

Tinkamumas naudoti visais metų laikais:

EVA kilimėliai yra tinkami naudoti tiek žiemą, tiek vasarą, todėl jums nereikės keisti kilimėlių priklausomai nuo sezono. Tačiau jei keisite automobilį ateityje, tikime, kad grįšite pas mus įsigyti naujų kilimėlių. Mes turime didelį pasirinkimą, kad galėtumėte rasti tinkamus kilimėlius Jūsų modelio naujam automobiliui.